21Distribution jest nierozerwalnie związane z marką Q21 – niezależnym salonem Audio-Video „Q21” działającym nieprzerwanie od 2000 roku. W ciągu ponad 20 lat zrealizowaliśmy niezliczoną liczbę zamówień, a pomimo to pozostaliśmy audiofilami — nie chcemy być zwykłymi sprzedawcami. Dzięki temu jako firma dystrybucyjna, jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć Wasze potrzeby, a jednocześnie staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom wobec nas, jak i rynku audio.

Nasza pasja do dźwięku w najwyższej jakości nigdy w nas nie wygasła, a z roku na rok jest ona coraz silniejsza. To dzięki niej byliśmy w stanie wypracować naszą pozycją na rynku i zaufanie wśród naszych klientów. Nasz rozwój nigdy się nie zatrzymał. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam podejmować jak najlepsze decyzje i w pełni przekłada się na naszą obecną pracę.
Nasza oferta jest starannie dobierana, ale i ciągle rozszerzana — staramy się zapewniać Wam dostęp do kolejnych, wyjątkowych marek. Skupiamy naszą uwagę na firmach jak najciekawszych, innowacyjnych. Takich, które są dla nas czymś więcej niż tylko cyframi. Pod każdym z oferowanych produktów możemy się podpisać. Chcemy, by nasi klienci mogli zapoznać się ze sprzętami, o których mogliby nawet nie usłyszeć, a co za tym idzie, stracić niezwykłą okazję ich poznania. Dzięki powiększaniu naszej oferty chcemy zapewnić każdemu użytkownikowi wiele możliwości, żeby każdy znalazł produkty odpowiednie dla siebie.