Rega jak zawsze nie zawodzi – aż cztery nagrody “Best Buy” w tym roku! To niezwykły i bardzo prestiżowy wynik, podkreślający jakość i opłacalność produktów Regi. Poniżej zdjęcia każdego produktu znajdziecie przetłumaczone podsumowanie ich recenzji.

Rega Planar 1 – najlepszy gramofon od 200 do 500 funtów

“W dzisiejszych, pozbawionych pewności czasach, jest wiele gorszych rzeczy od zasunięcia zasłon, umiejscowienia się w ulubionym fotelu i odpalenia kilku płyt na nowym Rega Planar 1.”

Rega Planar 6 Ania – najlepszy gramofon od 1500 do 2000 funtów

“Po kilku dniach spędzonych z Planar 6/Ania jesteśmy pewni, że dodatkowa ostrożność wymagana przy dopasowywaniu systemu jest tego warta.

Rega Planar 6/Ania po mistrzowsku radzi sobie z rytmem i subtelnymi detalami, znacznie lepiej niż wcześniej, a wyrafinowanie dodaje do zwyczajowej muzykalności i wnikliwości.

Jesteśmy pod wrażeniem nowego poziomu możliwości Regi. Zrównoważona, dojrzała prezentacja Planar 6 jest czymś, co docenisz, im więcej będziesz go słuchał. Więc zacznij słuchać.”

Rega Aethos – najlepszy wzmacniacz powyżej 3000 funtów

“Rega Aethos zapewnia wyjątkowe połączenie wglądu, dynamiki i rytmicznej precyzji, aby uzyskać najlepszy w swojej klasie dźwięk.”

Rega Fono MM MK5 – najlepszy przedwzmacniacz gramofonowy poniżej 300 funtów

“Fono MM pozostaje naszym ulubionym przedwzmacniaczem gramofonowym w przystępnej cenie, choć wciąż żałujemy, że Rega nie skorzystała z okazji, by wydobyć z tej konstrukcji jeszcze lepszy dźwięk.”