Audiolab to brytyjska firma, która powstała na początku lat 80 XX wieku. Jeden z pierwszych modeli, 8000A, stał się idealnym modelem dla wielu użytkowników, którzy chcieli wykonać krok do przodu. Dziś Audiolab posiada w ofercie wiele serii, a wśród nich znajdują się wzmacniacze, transporty płyt CD, odtwarzacze strumieniowe, przetworniki cyfrowo-analogowe oraz elementy zasilania.
iFi Audio zostało założone w 2012 roku przez Thorstena Loescha oraz Vincenta Luke’a. W ciągu 11 lat istnienia firma zdobyła uznanie wśród wielu audiofili, melomanów, ale i wielu użytkowników, którzy nie nazwaliby się w taki sposób, a po prostu oczekiwali lepszego brzmienia. Firma w dalszym ciągu kontynuuje swoją początkową misję zapewniania jak najlepszej jakości dźwięku, zarówno w kwestii stacjonarnych, jak i mobilnych sprzętów.

Rega to brytyjski producent sprzętu audio, który powstał w 1973 roku. Zasłynął on ze swoich wzmacniaczy oraz gramofonów. Do dziś utrzymują oni produkcję w manufakturze w Wielkiej Brytanii, gdzie zatrudniają ponad 140 osób. W ich ofercie znajdziemy zarówno produkty z niższej półki, jak i flagowce, które są efektem wielu lat badań. Jednakże w każdym zakresie cenowym produkty Regi są stworzone z dbałością o szczegóły i oferują dźwięk najwyższej jakość.

Fezz Audio to polski producent sprzętu audio, który rozpoczął działanie w 2015 roku. W ofercie znajdziemy wzmacniacze lampowe, tranzystorowe, końcówki mocy, przedwzmacniacze oraz przedwzmacniacze gramofonowe. Znaczna większość etapu produkcji odbywa się w Polsce. Producent za swoją linię Evolution uzyskał wiele nagród w dziedzinie designu.

Buchardt Audio to duński producent kolumn, który powstał w 2013 roku. Założycielem jest Mads Buchardt. Firma bardzo szybko zyskała uznanie użytkowników i zapewniła sobie dobrą pozycję na rynku. Obecnie produkują oni zaawansowane kolumny pasywne oraz aktywne. Nawet ich najmniejsze modele, pomimo swojej kompaktowości zapewniają dźwięk znacznie większych i droższych kolumn.

Quad to brytyjska firma, która powstała w 1936 roku, a pierwszy produkt wypuściła na rynek w 1948. W 1953 roku wprowadzili oni przełomowy produkt, Quad II. Wyznaczył on nowe standardy w zakresie wzmocnienia sygnału. Kilka lat później zaprezentowali oni kolumny elektrostatyczne, ESL 57. Dziś oferta producenta jest niezwykle szeroka i znajdziemy w niej urządzenia takie jak wzmacniacze, odtwarzacze CD, przedwzmacniacze, wzmacniacze lampowe, a także kolumny i słuchawki.

System Audio to duńska firma, która powstała w 1984 roku. Ich pierwsze kolumny wyznaczyły nowy trend w świecie audio, stworzyli bowiem kolumny znacznie mniejsze, niż robiła to konkurencja w tym czasie. Do dziś ich produkty są niewielkie, ale o świetnym dźwięku wysokiej klasy. 

Octavio to francuska marka, która zajmuje się produkcją elektroniki audio. W ich ofercie znajdziemy kolumny bezprzewodowe, odtwarzacze strumieniowe, jak i wzmacniacze. Jest to bardzo młoda, a jednocześnie dynamiczna firma. Wypuszczają oni na rynek produkty bardzo kompletne, ze świetnymi opiniami i wysoką jakością wykonania.

Vienna Acoustics to austriacka marka, która swoje korzenie ma w roku 1989. Od zawsze tworzyli oni kolumny innowacyjne, które jednocześnie oferują najwyższą jakość dźwięku. Dziś w ich ofercie znajdziemy kolumny z wyższej półki, co da się odczuć od razu, gdy się je ujrzy, dotknie i usłyszy.
Większość produkcji odbywa się w Europie, w fabryce producenta w Rust, gdzie też znajduje się ich siedziba.