W podsumowaniu czytamy:

NIEZALEŻNIE JEDNAK OD TEGO, z jakiego źródła będziemy korzystali trudno będzie po odsłuchu tego DAC-a wrócić do brzmienia innych urządzeń z tego przedziału cenowego bez poczucia, że coś tracimy. To bowiem niesamowicie energetyczne i klarowne brzmienie. Klarowne w tym sensie, że przynoszące wiele informacji o samym nagraniu i o detalach. Nie wyciąga ich na wierzch i nie rzuca ich nam w twarz. A jednak to będą odtworzenia bogate w wydarzenia.

I nawet z mocnym bitem, niech to będzie ˻ 1 ˺ One Night/All Night, utwór z singla JUSTICE i TAME IMPALA pod tym samym tytułem, DAC zachowa pełny spokój, trzymając tempo, pokazując bogaty wewnętrznie, duży obraz. Bardzo spodoba się przy tym bas tego nagrania i mieniące się, „pływające” barwy.

Equinox okazuje się więc niezwykle ciekawym produktem. Z jednej strony jest nastawiony na przejrzystość i detaliczność, z drugiej korzystający z tych informacji w rozsądny sposób. Oferuje otwarte brzmienie, do którego z plikami dochodzi też miękki, gęsty bas i kremowa średnica. Z płytami CD selektywność będzie ponadprzeciętna, dlatego dobre wydania będą z nim błyszczały. Za każdym razem będziemy kończyli odsłuch z uśmiechem na twarzy.

Pełny tekst recenzji