Redakcja Hifizone.pl wzięła pod lupę naszego kieszonkowego dongle, czyli iFi GO bara. Adam Kiryszewski był pod wrażeniem jego wszechstronnych możliwości, technicznych smaczków, a przede wszystkim kompletności brzmienia.
W podsumowaniu testu czytamy:

„Jeżeli bierzemy pod uwagę DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym w tej właśnie formie i oczekujemy urządzenia całościowo najlepszego – to iFi Audio GO bar wydaje się faktycznie nim być.
Otóż, jeżeli odsuniemy na bok fizyczne wymiary – to nagle okazuje się, że GO bar może zająć miejsce znacznie większych urządzeń stacjonarnych. I to nie tylko dlatego, że może okazać się po prostu równie mocny, czy nawet mocniejszy. Ale także ze względu na całościowe poukładanie, kompletność brzmienia. A także fakt, że oferuje nam możliwość dostosowania tego brzmienia pod nasze preferencje, gdzie zdecydowaną gwiazdą wieczoru jest niewątpliwie tryb „Bit-Perfect”. Pełna rekomendacja. I na dodatek Best Buy, bo nowa cena – przy możliwościach i brzmieniu, jakie oferuje GO bar – jest nad wyraz atrakcyjna”.

Pełny tekst znajdziecie TUTAJ