Po dwóch latach ciężkiej pracy przedsprzedaż wyczekiwanego Buchardt SUB10 w końcu ruszyła! Fani duńskiej marki dobrze wiedzą, że ten projekt wymagał wiele czasu. Ich celem było stworzenie subwoofera, który byłby jak najmniej inwazyjny w standardowym salonie, gdzie niekoniecznie audio stoi na pierwszym miejscu. Udało się to uzyskać ze świetnymi efektami, znacznie lepszymi niż można było oczekiwać po jego rozmiarach. SUB10 został wyposażony w bardzo mocny, 10-calowy przetwornik niskotonowy o długim skoku, który został zaprojektowany specjalnie pod wykorzystanie w tej obudowie, a zasila go wzmacniacz Hypex. Prace nad samym przetwornikiem zajęły niezwykle dużo czasu, ale pozwoliło to na uzyskanie mocy wyjściowej, która znacznie przewyższa konkurencję. 

Jednak nie jest to wszystko spośród jego najważniejszych cech. Buchardt SUB10 jest wyposażony w WiSA do bezprzewodowego użytku z aktywnymi głośnikami tego i innych producentów, ale możecie wykorzystać również standardowe połączenie przewodowe. Dzięki zaaplikowaniu Bluetooth mamy dostęp do aplikacji, gdzie znajdziecie DSP, korekcję pomieszczenia, ręczny korektor, suwak LLE i znacznie więcej.
Smukła, zaledwie 16-centymetrowa / 6,3-calowa konstrukcja jest idealna do umieszczenia SUB 10 w pobliżu ściany na boku, na stojąco, a nawet na tylnej ściance, jeśli chciałbyś umieścić go np. pod kanapą lub łóżkiem.

SUB10 w skrócie

SUB10 to bardzo mocny, kompaktowy, wysoce zaawansowany subwoofer wyposażony w funkcje, które pomagają mu dostosować się do akustyki pomieszczenia i jego umiejscowienia, a także narzędzia ułatwiające i przyspieszające integrację oraz zgranie z kolumnami. Jego niewiarygodnie płytka konstrukcja wynosząca zaledwie 160 mm pozwala na bardzo elastyczne opcje umieszczenia w pomieszczeniu, ponieważ można go ustawić w dowolny sposób. Wpuszczana elektronika pozwala na umieszczenie głośnika tuż przy ścianie, aby zminimalizować ingerencję w pomieszczenie, ale także za lub pod kanapą. 

10″ przetwornik niskotonowy o długim skoku

Głośnik niskotonowy w subwooferze jest z pewnością jego najważniejszym elementem. Dlatego też to właśnie jemu Buchardt poświęcił większość czasu podczas projektowania SUB10. Ich wymagania są bardzo wysokie, a chcieli oni zbudować coś, co jest przeznaczone dokładnie do tego celu w smukłej, kompaktowej konstrukcji. Efektem końcowym jest potężny i niezwykle mocny 10-calowy głośnik niskotonowy, który naprawdę zaimponował nam tym, co można osiągnąć!

Wzmocnienie Hypex

Hypex Class-D jest jedną z najbardziej znanych marek w swojej kategorii i nie stało się to bez powodu. Wybór Hypexa zapewnia bardzo wysoki poziom jakości i stabilności dźwięku, z lepszą niezależnością od obciążenia, niższymi zniekształceniami i niższą impedancją wyjściową.

W połączeniu z najnowocześniejszym zasilaczem dostarcza on aż do 1200 W do cewki głośnika niskotonowego, co jest możliwe tylko dzięki zaawansowanemu przetwarzaniu DSP, zapewniającemu, że wszystkie elementy zawsze działają z maksymalną wydajnością. 

Niższa cena w przedsprzedaży

Buchardt SUB10 będzie dostępny w lipcu, ale już teraz możecie składać na niego zamówienia w niższej cenie.